Tonybet

Apie bendrovę

Trečiaja Lietuvoje veiklą pradėjusia lažybų bendrove 2003-ųjų rugpjūtį tapo „Omnibet“. Maža kūrybingų ir ambicingų žmonių kompanija stojo į kovą dėl klientų su tuo metu rinkos pyragą raikiusiomis („TopSport“ ir „Orakulas“). Ir „Omnibet“ savo ambicijas įrodinėjo ne žodžiais, o darbais – pradėjo siūlyti aukštesnius koeficientus bei įvairesnius statymų variantus. Ir tuo metu visiškai novatorišką dalyką – pinigų grąžinimą, pataikius tiesiai suminį ar pranašumą, kuomet pateikiama be pustaškio.

2009 metais visame pasaulyje gerai žinomas pokerio žaidėjas, verslininkas ir filantropas Antanas „TonyG“ Guoga nupirko didžiąją dalį Omnibet akcijų ir pradėjo naują etapą su „TonyBet“ prekiniu ženklu. Kontoroje liko dalis „Omnibet“ kolektyvo, kuris sėkmingai dirba iki dabar. Žinoma, esant naujiems tikslams, buvo ieškota pastiprinimo, priimta savo srities specialistų.

Galima teigti, jog „TonyBet“ sėkmingai tęsė „Omnibet“ pradėtą veiklą. Pastaroji buvo pirmoji lažybų bendrovė Lietuvoje pradėjusi lažybas internetu. Naujo prekinio ženklo įvedimui į rinką buvo pasirinktas rizikingas žingsnis – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmimas. Po patirto fiasko Europos čempionato Lenkijoje (2009), Lietuvos krepšinio federacija turėjo sunkumų surandant rėmėjus. Antanas Guoga nepabūgo rizikingam manevrui, t.y. ištiesti pagalbos ranką sunkiausiu momentu ir paremti rinktinę, kuomet tikinčių buvo ne daug. Taip „TonyBet“ logotipas atsirado ant marškinėlių prieš Pasaulio čempionatą Turkijoje (2010), iš kurio vyrai grįžo su bronzos medaliais.


Pasiūla

TonyBet“ siūlo lažintis dėl krepšinio, futbolo, teniso, ledo ritulio, tinklinio, rankinio, beisbolo, regbio, F-1, amerikietiško ir australiško futbolo, vandensvydžio, smiginio, kriketo, bokso bei kitų kovos metnų, snukerio, politikos, e-sporto ir daugelio kitų įvykių. Pasiūloje rasite nuo keletos iki kelių šimtų skirtingų baigčių prie kiekvieno susitikimo. „TonyBet“ 2014 pristatė aukštesnių limitų zoną bei lietuviams ne visai įprasto Azijietiško pranašumo (Asian handicap) pasirinkimus. Pasiūloje atsirado ne tik koef. su 0 ar -1 pranašumu, bet ir 0.75 (0.5, 1) ar 0.25 (0, 0.5).

Sąskaitos atidarymas

TonyBet“ lošimo sąskaitą galima atidaryti bet kuriame bendrovės punkte (reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą) arba internetu (reikės pateikti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją).

Sąskaitos papildymas

TonyBet“ lošimo sąskaitą galima papildyti bendrovės punktuose, o taip pat bankiniu pavedimu, e-piniginių (NETELLER,Skrill, PaySera) pagalba, kreditine kortele, „Lietuvos spauda“ ir „Narvesen“ kioskuose, „Perlo paslaugų“ terminaluose bei MAXIMA kasose. Minimali įnašo suma priklauso nuo pasirinkto mokėjimo būdo.

Kita informacija

TonyBet“ be Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės yra rėmusi ne tik įvairius šalies klubus („Lietuvos rytas“ (Vilnius), „Sakalai“ (Vilnius), „Žalgiris“ (Kaunas), „Prienai“ (Prienai)), bet ir kitų sporto šakų atstovus („Prelegentai“ – futbolas, „Nautara“ – futbolas, Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė – paplūdimio tinklinis).
Vartotojo zona
Naudinga
Laisvalaikis